Načítání obsahu...
Kariéra
Kariéra

Pracuj v Ollero a boř s námi limity.
Aktuálně rozšiřujeme náš tým.

Nabídka práce Junior grafik

Plný úvazek, Smlouva
Plat: od 19 000 Kč / měsíc

Tohle je příležitost!

Jsme Ollero! Toužíme po lidech, kteří chtějí něco dokázat, nelimitují se ve svých snech a nebojí se výzev. Hledáme borce, který doplní náš tým a má přesné oko, pevnou ruku a z hlavy mu pryští kreativní, třeba i šílené nápady a grafické návrhy. Čeká tu na tebe tým skvělých kolegů, obří balík zkušeností, možnosti využití tvého talentu a naše chuť naslouchat tvým nápadům. Pojď dělat, co tě baví a do práce budeš chodit s úsměvem :)

Jaká bude náplň tvé práce?

  • infografika, foto a video obsah pro sociální sítě našich klientů
  • fotografování a tvorba jednoduchých videí
  • bannery, gify
  • design marketingových a propagačních tiskovin

Co od tebe očekáváme?

  • vlastní kreativitu a samostatnost
  • důraz na kvalitu a přesnost
  • efektivitu v tom, co děláš
  • výbornou znalost práce v programu Adobe Photoshop a Adobe Illustrator
  • ochotu učit se novým věcem a získávat nové znalosti

A co za to?

  • férová spolupráce
  • skvělá parta lidí, které jen tak někde nenajdeš
  • svůj čas si řídíš sám/sama
  • příjemná práce v moderních kancelářích v historickém centru Ostravy
  • trávíme spolu spoustu času i mimo ně - na party, sportovních akcích aj.
  • pracujeme na tvé odbornosti, za tvůj postupný růst pak umíme dobře zaplatit
  • odraz své práce někde, kde to má smysl a na co můžeš být hrdý/hrdá
  • vhodné zázemí a plnou podporu při tvůrčí práci
  • práce na HPP nebo živnostenský list
  • home office v případě potřeby
  • u nás si Vás doslova rozmazlujeme - firemní akce, občerstvení v kanceláři zadarmo, firemní - snídaně, výhody a bonusy od našich klientů
  • výhody zázemí Google partnera

Někdy váháme udělat velký krok, i když je to správným směrem.

Pojďme si o tom reálně a otevřeně popovídat.

Napiš nám

Chtěl bys pracovat v Ollero? Je to jednoduché - vyplň formulář, přilož svůj životopis a napiš nám krátký motivační dopis, proč bychom měli vzít právě tebe. S odpovědí se ti ozveme co nejdříve. Ale i pokud máš na nás jen dotaz, tak nám neváhej napsat přes formulář nebo zavolej.

Nebo nám napište

Vyberte prosím pozici

Vyplňte prosím pole jméno

Vyplňte prosím pole telefon

Špatný formát telefonu

Vyplňte prosím pole e-mail

Špatný formát e-mailu

Nahrajte prosím životopis

Soubor je příliš velký

Nepovolená přípona souboru

    Vyplňte prosím pole text

    Zaškrtněte prosím